headerbg bl
HomeGeschiedenisHeemkundige kringenZoeken in publicatiesKring voor Heemkunde en Geschiedenis ST. Guthago Oostkerke - Bestuur en leden 1960

Kring voor Heemkunde en Geschiedenis ST. Guthago Oostkerke - Bestuur en leden 1960

KRING VOOR HEEMKUNDE EN GESCHIEDENIS SINT-GUTHAGO OOSTKERKE

Bestuur en Leden 1960

Bestuur.

1.Erevoorzitter: Yves Parmentier, Huize Monnikerede, Oostkerke
2.Voorzitter: Rene De Keyser, Dorpsstraat 26, Oostkerke
3.Sekretaris: Eerw. Broeder Gaëtan, Mariastraat 7, Brugge
4. Penningmeester: Willy Theerens, Dorpsstraat 46, Westkapelle
5. Bibliotekares: Margriet De Keyser, Pierslaan 10, Knokke
6. Redaktieraad: Maurice Coornaert, Westkapellestraat, Heist
7. Raymond Vandenberghe, Kerkstraat 16, Damme
8. Konservator van Poldermuseum : Johan Ballegeer, Huize Voghelsang, Lissewege
9. Fotografische Dienst: Eerw. Broeder Filip, Sportlaan 6, Knokke
10. Voor Moerkerke Ambacht: Antoon Vermynok, Dorp 139, Moerkerke
11. Voor Dudzele Ambacht : ..........

Leden.

Blankenberge
12. Callier Andre Weststraat 102

Brasschaat
13. Saey Fernand Donkse steenweg 18

Brugge
14. Bossier Walter Damhouderstraat 5
15. Casteleyn Marcel Karel de Stoutelaan 114
16. Danhieux Dr. Lucien Akademiestraat 14
17. Desmet Dr. Jos Akademiestraat 14
18. Ducheyne Isidoor Nieuwe Gentweg 59
19. Franchoo Gabriël Rijselstraat 119, St—Michiels
20. Geldof Leo Kapellestraat 9
21. Heene Bertam St—Fieterskaai 44
22. Lantsocht Benedikt Filipstockstraat 8
23. Penninck Jozef Leegweg 99h, St—Andries
24. Petitat V. J. Ter Pannestraat 2
25. Priem Architekt J. Spanjaardstraat 16
27. Sohouteet Albert Elizabetlaan 65
28. Simoens Wa1ter Van Leeg tot Zand 16, St-Andries
29. Traen ALbert Krom Genthof 5
30. Traen Joris Akademiestraat 9
31. Vande Pitte Germain Blankenbergesteenweg 146 d
32. Van Vlaenderen Antoon Dampoortstraat 117, St-Kruis
33. Verstraete Daniël Engelendalelaan 19, Assebroek
34. Walraet Fritz Rampe 26, Oostkamp

Brussel:
35. Parmentier Fritz Generaal de Gaullelaan 51
36. van der Elst Baron Emm. Boul. St-Michiel 75 Damme
37. Meire Alfons Pottebakkerstraat

Dudzele
38. Buytaert Johan geneesheer
39. Devisschere Z.E.H. Onderpastoor

Heist:
40. Aernöudts Karel Coudekerkelaan 21
41. De Keyser Maurice Graaf d’Ursellaan 13
42. Jooris Jan Knokkestraat 427
45. Vande Pitte Firmin Pannestraat (boekhandel Uilenspiegel)

Hoeke
44. Van Maldeghem Maurice schepen

Kanegem
45. Danneeis Henri schoolhoofd

Knokke
46. Arnold Z.E. Broeder Sportlaan 6
47. De Keyser Albert Pierslaan 8
48. Koopman Marinus Pierslaan 27
49, Leber Erik Charles de Costerlaan 4
50. Leiièvre Gustaaf Gemeenteplaats 10
51. Soubry Yolande Karel Augustlaan
52. Willems Alfons Elizabetlaan 91
53. Zusters Zeer Eerw. Sint-Jozefinstituut

Lapscheure
54. Bossier Ria Fort St-Donaas 6
55. Pollet M. Z.E.Heer pastoor

Lissewege:
56. Cartreul André Gemeentesecretaris
57. Van Pame1 Emie1 Munnikenmoere

Middelburg (Walcheren):
58. Pieters H. Bibliotekaris Provinciale Biblioteek

Moerkerke
59. Houvenaeghel Z.E.Heer Pastoor van Sinte Rita
60. Tanger Juffr M. Visserstraat
61. Vandamme Maurits Hoofdonderwijzer

Nieuwpoort
62. Goussy A. R. Marktstraat 17

Oostkerke
63. Broucke Maurice Aannemer
64. Callewaert Jan Siphon
65. Cocquyt Charles Burgemeester
66. Huyghebaert Mw Ww Eyenbroeke
67. Loeys Aimé Dorp
68. Maeyens Gaston Z.E.H. Pastoor
69. Parmentier Jean Huize Monnikerede
70. Parmentier Yves p/a Twee steunende Leden
71. Standaert Remi Schepen
72. Strubbe André Dorp
73. Timmerman Joris Onderwijzer
74. van der Elst Baron Jo Kasteel
75. Van Pamel Louis Siphon

Roeselare
76. Claeys Karel St.-Hubrechtsstraat 22

Sluis:
77. Gevaert J. Kade 15
78. Visser Willem Vaart 65 A

St. Anna-ter-Muiden
79. de Meester Baron, de Betzenbroeck, Plein 11 A
80. van Catz J.P.A, Plein 10 A
81. van de Vijver Karel Hofstede Maneschijn

Tielt
82. De Bleecker M. Z.E.Heer Ekonoom Kollege
83. Mesuere Rudolf Sterrestraat l7a

Westkapelle
84. Bostoen Jozef Knokkestraat 36
85. De Grande Maurits Hoekestraat
86. Lagrou Hendrik Geneesheer Knokkestr.
87. Stubbe André Dorpsstraat 72b
88. Van Den Broucke Raoul Sluisstraat 41
89. Van Wassenhove Maurice Huize Kalvekeete
90. Verbouw Pa1myre Knokkestraat 20

Zwevezele
91. Callewaert Marcel Lichterveldestraat 30

---------------------------

Zijn ook op ons tijdschrift geabonneerd:

92. Gidsenbond Brugge
93. Rijksarchief Brugge
94. Stadsbiblioteek Brugge

Wij onderhouden verder een ruildienst met de Heemkundige Kringen:

95. Bachten de Kupe Veurne
96. De Vijf Parochies Doomkerke Ruislede
97. Het Land van Beveren Beveren—Waas
98. Houtland Torhout

= =! =!=~ =!= != ! =! = !=!=! =!=

INHOUD - 1960 n° 3

De Eerste Heren van Oostkerke in verband met de Nieuwste Historisch-geografische Gegevens - Rene De Keyser 2
Het Heden en de Toekomst “ 21
Dijkwerkers, Stichters van Damme ? “ 23
Onze Lieve Vrouw van Hulsterlo “ 25
Het Kasteel van Oostkerke “ 27
Mededelingen 30
Korte Verslagen 32
Ledenlijst van de Heemkring St-Guthago 34

Kring voor Heemkunde en Geschiedenis ST. Guthago Oostkerke - Bestuur en leden 1960

Redactie

Rond de Poldertorens
1960
03
034-037
Achiel Calus

Afdrukken E-mailadres

HoofdpuntenInterresante rubriekenZoekenAndere informatie
Startpagina
Activiteiten
Nieuws
Gastheerschap
Musea in de Zwinregio
Kustmusea
Geschiedenis
Reecz
Publicaties heemkunde
Tijdslijn
Bibliotheek
Europese projecten
Contact
Copyright © 2019  - Zwinstreek.eu - Alle rechten voorbehouden.